Kriminalita se vymyká kontrole: Zloděj v Karviné ukradl 40 másel

Jsme hluboce otřeseni.

Chtěli jsme vás sice dnes původně informovat o zločinech na lidskosti ála Monika Štiková v tangách, ale pak přišla šokující zpráva o opravdové syrové kriminalitě, která by donutila i otrlou mord partu si hnusem a zděšením ublinknout do pusy.

Doba se totiž mění a temní. Ještě nedávno jste mohli být okradeni jen o šperky, elektroniku nebo peníze, ale tyto cennosti nejsou to jediné bohatsví, které poslední dny můžete ztratit. Protože zloději dnes kradou i to nejcenější, co může Čech mít. Ne. Není to Caps lock.

Je to máslo.

Takže jej zavřete spolu s poctivostí vašich nezletilých dcer do sklepů, než o něj přijdete taky.

Na Hlučínsku se jeden zloděj z Karviné rozhodl, že potřebuje nejspíš nějaké peníze na grešláka a maty, nebo prostě jenom potřeboval kostkou másla zaplatit alimenty, tak v místním obchodě odešel se čtyřiceti másly bez zaplacení. Ano, máte plné právo si zděšením sednout nebo si dát nitrák. Na takovou monstrozitu jsme nebyli připraveni ani my.

Ale nezvládl to očividně ani tento kriminálník. Hrůznost jeho zločinu ho v mysli dohnala a kousek od prodejny hodil másla ve stresu do křoví.

Naprosto ho chápeme. Když náš šéfredaktor měl se svým segwayem hodně ošklivý hepnarovský roadkill mezi partou japonských turistů, tak nejdřív ujel. Ale svědomí ho dohnalo, vrátil se a pomáhal selfie tyčemi seškrabávat z chodníku, co zbylo.

Ačkoliv většina českých policistů se dloube v nose, i když jim před očima Hitler umlátí dítě cihlou v ponožce, tak při ohlášení tohoto zločinu byli zaktivizováni tak, že málem vytáhli helikoptéru s termovizí a kordon s trénovavými psy. Tohoto dvaatřicetiletého zločince z Karviné nakonec ale díkybohu dopadli a lidé na hlučínsku budou mocit opět v klidu spát.

Zloděj se jim přiznal, že měl opravdu v úmyslu máslo načerno prodat a přilepšit si. A to nám věřte, že takových čtyřicet kostek másla v Karviné vám nejen zaplatí nájem, ale ještě vám zbyde půl kostky na místní štětku Máňu, co umí s prsty takové triky, že by k ní i zkušení proktologové mohli chodit na stáž.

A teď nás omluvte. Jdeme si koupit trezor s chlazením dřív, než nám naše redakční máslo zase ukradne šéfredaktor a začne si ho natírat na bradavky.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?