Krev, hlad a slzy: Dva muži se v Karlových Varech poprali o řízek

Předbíhat ve frontě se nevyplácí.

Ačkoliv lidstvo je schopné pohádat se do krve o věcech typu „je lepší k párku kečup nebo hořčice?“, tak stále ve světě příčetných lidských bytostí platí několik málo pravidel, na kterých se bez výjimky shodneme a vůbec o nich nedebatujeme.

Nezabiješ

Nepokradeš.

A hlavně nikdy, NIKDY nepředběhneš někoho ve frontě, abys mu ukradl poslední řízek.

Své by o tom mohli vyprávět dva šedesátnici z Karlových Varů, kdy jedno takové předběhnutí se záměrem uzmutí fláku masa skončilo masakrem, při kterém na podlaze místního bistra skončilo víc krve, než kdybyste se pokoušeli protlačit kojence lisem na česnek.

Protože pokud se pokusíte předbíhat a krást řízky, tak jste prostě horší než Hitler, neštovice a genitální opar Moniky Štikové dohromady a za takové nemorální chování schytáte leda tak pár úderů do hlavy. Podle karlovarské policejní mluvčí se situace seběhla následovně.

„Kvůli domnělému předbíhání šedesátiletý muž o rok staršího muže nejprve častoval vulgárními nadávkami, potom ho zezadu několikrát udeřil do hlavy.“

Roztržka pokračovala ještě na ulici, kde si napadený útočníka vyfotil a ten ho následně jako bonus zkopal do hlavy. A díky tomu ho teď čeká až deset let za mřížemi.

Což je velice spravedlivý trest. Nutno podotknout, že ten potencionální zločinec by si ale samozřejmě také nějaké to pokárání zasloužil. Ideálně doživotní, státem kontrolované veganstvím. Maso druhého člověka je totiž tabu. TABU!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?