Krásná modelka Talulah-Eve Brown se velmi hezky vyprsila

Mňmňmňmň.

Herečku a modelku Talulah-Eve Brown fakt nejde nemít rád. Tahle roztomilá holka totiž ukazuje denně na veřejnosti víc kůže, než má na šourku Mirek Topolánek. A na to my si potrpíme. Na to už nás znáte moc dobře.

Nebudeme vám lhát, že projíždění jejího Instagramu patří mezi naše oblíbené kratochvíle a padlo na to z ehm… dojetí nejedno balení papírových kapesníčků. A i když patří k holkám, které mají prsa umělá, tak věříme, že její láska k obnaženosti je zcela ryzí a přírodní.

Nedávno si vyrazila na veřejnost v tak obnažujícím oblečení, že jsme museli přehodnotit náš seznam top ten hypotetických budoucích manželek. Sice se tam nevešla, ale náš nejmladší grafik si ji mocně zakroužkoval srdíčkem ve svém diáři a objednal si na ten den i schůzku s tatérem. Kvůli jeho tendencím k nešťastné zamilovanosti budeme doufat, že si jde nechat vytetovat nějakou tu lebku s hadem, Satanovo rektum nebo obličej Kateřiny Kristelové.

Mimochodem, řekli jsme vám vůbec, že tato kráska byla docela nedávno muž? Že ne? Nojo. To pohonění už beztak zpátky nevezmete, tak co.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?