Konečně si cizinci nebudou plést Čechy s Čečnou! Řepka a Kristelová to dotáhli do britského tisku

Kačka chtěla být slavná, její holčičí sen se splnil!

Konečně je zase Česká republika slavná!

Nejdříve Antonín Dvořák, pak Karel Čapek, Vichtrle a teď toto. Utíráme slzu dojetí. Jsme rádi, že to ta naše malá zemička v srdci Evropy zas někam dotáhla a konečně se o ní hovoří i v jiných intencích než je rasismus a umírající proruský prezident vykřikující zmatená hesla a lži. (Rádi bychom vzkázali Jirkovi Ovčáčkovi, že podle existencionalistů všichni od narození umíráme, i prezident, takže nás nežaluj, dík.)

Profimedia.cz

Britský deník Mirror napsal o takzvaném Ohařovi Řepkovi velký elaborát, který by i Hemingway označil jako nejsmutnější příběh světa. A musíme říct, že se v tom podle všeho vyžil víc než Halina Pawlowská v bazénu naplněném jahodovým rosolem. Autoři se v celé kauze poňochnili  s gustem a nenechali nit suchou ani na jedné z Tomášových manželek, jeho „jaksi“ nezaplacených alimentech, pornoskandálu a celkově vyslovili soustrast nad jeho kariéru s tak smutným tónem, který si normálně vyčlěňujeme pro mláďata pand umírajících na leukémii.

Kačka Kristelové může v tomto okamžiku rovnout bouchnout šampáňo. Protože toto je vrchol její kariéry. Stěží přemáháme pohnutí. Ne, nebojte, to co nám teče po obličeji nejsou slzy, to je jen déšť.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?