Konec prostituce? V Praze otevřeli šmajchlkabinet s umělýma pannama

Naše sexuální zvědavost se možná dotkne nového dna!

Rostou už vám chlupy tam, kde dříve nerostly? Máte pocit, že ve vašich kalhotách řádí od puberty lotroskop jako v blízkosti Voldemorta a ne a ne se utišit? Nemůžete si ale najít holku a ani v pánských saunách to taky nikdy neklaplo? Při kontaktu s ženami se chováte jako tarbík s mrtvicí? Nemusíte zoufat. Objevila se tady nová alternativa velice sofistikované masturbace z budoucnosti, která vaši peněženku přijde jen na 1200 Kč.

V Praze se otevřel nový podnik Naughty Harbor s umělými hyperrealistickými pannami, které si zde po důkladném vysprchování a přepudrování můžete půjčit na půl hodiny do uslintaného pokojíku s neony, kde s nimi podle majitelů můžete dělat vše. Třeba jim česat vlasy, zaplétat copánky, přemýšlet, co to je za tekutinu, která té paní teče z ucha, číst spisy Trockého, prostě … cokoliv.

Klienti si zde mohou vybrat, jestli si na své půlhodinové rande vezmou zrzku Rebeccou nebo brunetku Yasmine.

A musíme uznat – tyto figuríny vypadají chvílemi tak realisticky, že by u toho člověk mohl zapomenout na to, že je tak osamělý, že musí za peníze souložit kus plastu. Prostě krása.

Jestli z našeho slintavého popisu máte pocit, že se jedná o PR článek, z kterého vybarterujeme pár vstupů do podniku i pannen, tak se mýlíte. To nám naše hrdost nedovolí. Navíc jsme to už samozřejmě zkoušeli a majitel řekl ne.

Naše zaujaté popisy jsou pouze motivovány dětskou zvědavostí, kterou v nás probouzejí otázky typu:“ Čistí se važína takové panny hadicí? Co když se celá přeplní? Praskne nebo vyteče pusou? Nebo se dá vulva někde pod napičníkem vyjmout celá a normálne hodit do myčky? Když ji zapneme na 90°, bude v pohodě, když v té myčce budou i skleničky? Když budou k dispozici takové panny je možné, že prostituce a obchod s lidskými těli zkrachuje? Přestane po té se mnou moje máma mluvit? Když potkáme v podniku Bořka Slezáčka, je ok sklopit zrak nebo udělat oční kontakt?“ Prostě samé normální otázky, které každému smrtelníkovi tváří v tvář této novotě proběhnou hlavou.

Jediný způsob, jak na ně získat odpovědi bude asi se tam vydat a začvachnout se svým pyjem do míst, kam už se vydali jiní. Někdo holt tím statečným pionýrem být musí. Ne, nemusíte nám děkovat. Je nám kvůli vám ctí.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?