Konec mazlení dětské nevěsty! Nezletilé lásce Bohuše Matuše domluvili rodiče

A navíc začal školní rok. Takže nebude mít čas, že áno.

Co si budeme namlouvat. Bylo je otázkou času, než se tento vztah díky zásahu prozřetelnosti, boha, rodičů, sociálky nebo kriminalistů rozpadne. Protože, když je vám 45 let a chodíte s patnáctiletou slečnou, o které prohlašujete do novin, že jste ji „pomazlil“, tak byste možná mohli počítat s tím, že tento typ vztahu nevydrží až do vaší smrti. Která by nejspíš vypadala tak, že vás její otec přejede omylem třikrát autem. A pak do vás omylem vystřílí zásobník. A vaše tělo pověsí na strom, poleje řepkovým olejem a nechá pomalu hořet s  papírovou cedulí „vykradač kolébek“ na krku.  Prostě takové ty normální maloměstské běžné nehůdky, co řeší Okres na severu.

Ačkoliv Bohuš Matuš už počítal  s tím, že bude své lásce Lucince nosit cvičky a dělat jí svačiny do školy, tak to prostě záhadně nevyšlo. Přitom ještě nedávno o ní prohlašoval, že Lucinka je  „úžasný andílek s IQ 121 a krásnou duší“.

Rádi bychom věřili,  že tato mladinká adeptka Mensy napnula své kognitivní schopnosti a konečně si všimla, že její láska není šampón z instáče, ale postarší plešatý vobšourník. Jenže spíš to vypadá na zásah rodičů. Sám Bohuš to komentoval takto.

Bylo toho všude moc. Navíc novináři to překroutili. Já s ní nic neměl. K ničemu nedošlo. Jen jsem ji pohladil třeba po hlavičce, o nic jiného fakt nejde. Já ji mám rád, ona se asi zamilovala, ale do toho rodiče a novináři … Celé se to potřebuje teď uklidnit.“

Tato největší romance od dob Romea a Julie nebo Nataschy Kampusch a Wolfganga Priklopila prostě dospěla k expiračnímu datu záruky a musí s ní být taky tak naloženo. A ačkoliv se Bohuš už možná viděl v poklidném stáří, kdy bude na smrtelné posteli s cévkou umírat a jeho mladá žena zatím půjde do tanečních, tak se tato představa stává opět nejspíš jen nenaplněným snem.

Nezbývá mu než pít Fruko a koukat na Disneyovky sám a tiše plánovat, že příští koncert by možná mohla opravdu zahrát na základní škole v Uhříněvsi, aby si zde našel nějakou novou lásku, jenž mu dovolí zapomenout na všechna trápení.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?