Komička Amy Schumer dostala k narození potomka děsivý dort s anální prolapsí

Všem gurmánům přejeme dobrou chuť!

Těhotenství hereček, modelek, zpěvaček a jiných slavných tváří nás většinou moc nezajímá. Ale sledovat první okotění se slavné americké komičky Amy Schumer byla čirá krystalická radost už od začátku. Už jen proto, že na Instagramu víceméně oznámila své těhotenství tímto zvracejícím videem (věřte nám – vypněte si zvuk, pokud hodláte ještě dnes nebo někdy v životě jíst). A tím se stala naší hrdinkou vkusu a kvalitního fekálního humoru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @amyschumer,

Jak se její těhotenství stupňovalo a Amy začala růst do stran, tak se její příbuzní rozhodli, že jí v rámci uvítání děťátka na svět udělají dobrý dortík. Protože dortík je něco, co musí dělat těhotným ženám radost ne? Ono popravdě – poslední měsíc tohoto heroického úkonu se u většiny lidských samic většinou skládá z dnů plných nepřetržitých svačinek a hlídání si toho, jestli jste se při zakašlání omylem nepomočili. Zase.

A ten vkusný kousek dezertu z pekla, který měl Amy v tomto utrpení potěšit, vypadal takto. Eeeh.

Nemusíte být ani žádní velcí estéti, aby ve vás začal tento obrázek otevírat propasti ve vaší duši, o které jste ani nevěděli, že je máte. A z nějakého důvodu máme pocit, že kdykoliv se na něj podíváme, tak je nějakým záhadným způsobem horší a horší. Jak takový obraz Doriana Graye. Akorát z piškotové vagíny a smetanového krému.

V nás to vyvolává hlavně otázky. Jaké reálné pubické ochlupení musí taková Amy mít, když její švagrová použila čokoládové sypání? Proč ta vnitřní tkáň vagíny vypadá tak děsivě realisticky zvrásněně?! Je pravdou, že radši bychom vypili panáka sava na ledu, než to zjišťovali osobně, ale otázka ve vzduchu stále zůstává.

A pro všechno na světě, proč musí mít toto gigantické ztvárnění monstrózní Amyiny vagíny mít tak velký a masivní anální prolaps, který by si s hemeroidy spletl člověk slepý leda tak jako Bill Cosby? To všechno jsou otázky, na které nemáme odpovědi. Ale pro vaše neklidnější spaní máte tady tu hrůzu ještě jednou. A radši v detailu. Nemáte zač.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?