Kolotoč bizáru se točí dál: Rodina Štikova bude mít vlastní reality show jako Kardashianky

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...(nádech)...NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ....(nádech)...NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

Jakoby to bylo předevčírem, kdy čerstvě zletilá Ornella Štiková tak dlouho roztahovala nohy do praku před bohatými muži, až se toho nějaký strýc chopil, smočil rákos a zrodil se nový mesiáš ruského nevkusu.

Ještě cítíme na tvářích slzy pohnutí z dojemných kolotočářských příběhů její labilní maminky velikosti Strahovského stadionu, uniklých nahých fotek melounů nějakého transvestity její krásné dcery Charlotte, útěků zadluženého Josefa Kokty a lesní moudrosti starého otce Štiky, který nám z nějakého zvláštního důvodu připomíná hlavní postavu z Human Centipede 2.

A očividně se toto vše vrátí, jen ve velkolepějším formátu na našich televizních obrazovkách. Naštěstí to nebude na TV Barrandov a nebude to moderovat Jaromír Soukup, protože takovou koncentraci poškození reality by nemusel náš svět, příčetnost nebo řitní otvor vydržet. Královnou vkusu a kvalitní rodinné zábavy bude v tomto případě TV Prima.

A my rozhodně očekáváme mnohé. Emoce, lásku, nenávist, incest, krev, pot, slzy, bulimie, zvětšení prostaty, potraty, řitní bradavice, nevěry a obvinění z osahávání makaků v zoo. Protože pokud nějaká rodina může toto vše nabídnout, tak je to jedině rodina Štikova. Nebo možná pět minut jakéhokoliv pořadu z TV Barrandov. Popravdě takto netrpělivě jsme se necítili ani když jsme rozbalovali zazipovaný soubor s nahými fotkami Jennifer Lawrence.

Zdá se, že podle fotek můžeme čekat mnohé a budeme to pro vás rozhodně důkladně mapovat. Již brzy.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?