Klan Kardashianek si letos vyšel oblečený na Halloween za modelky Victoria’s secret

Tedy..."oblečený".

Je to fotka ze Stodolní? Je to průvod volající po ukončení fat shamingu disproporčních sněhuláků? Ale kdepak…

Když nemáte opravdovou práci, jste multimilionáři a své děti reálně vidíte tak čtyřikrát do roka, tak se občas i vám stane, že nemáte co dělat se vším tím volným časem. A pokud patříte do klanu Kardashianek, tak to o vás platí několikanásobně. Pak i takové drobné radosti života jako vymýšlení kostýmu na Halloween se tak stanou epickou společenskou událostí.

Kim, Kourtney a jejich příbuzné z klanu Kardashianek a Jennerů se letos rozhodly, že nenechají nic náhodě a všechny budou pro jistotu strkat svá prsa paparazzium pod nos naráz, aby se vyhly zbytečnému domácímu chick fight o konkureční fotky na úvodních stránkách do bulvárních deníků.

Zatímco Kanye West si to doma felil na gauči se svou bipolární poruchou a Xanaxem, tak tyto holky napadlo se navléct do kostýmků andílků od Victoria’s Secret a takto decentně a spoře oděné dráždit naši představivost. Záměr to byl pěkný. Škoda jen, že ve výsledku se tento hořečnatý sen o dokonalém Halloweenu rozpustil a jediné, co po něm zůstalo, je fotka několika sešlých bordelmamá, které si to štrádujou po parkovišti ze šichty a tváří se   toho jak gothaj rozplesklý na chodníku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Až do včerejška jsme si totiž mysleli, že pointa kostýmu spočívá v tom, že se člověk do něčeho oblékne.  A ne že se jenom svlékne. Ale asi jsme se mýlili. Máme se stále co učit. Díky, dámy.

View this post on Instagram

Halloween 2018

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?