Kirsten Stewart si vyšla na lesbické rande a ukázala toho tolik, že jí bylo vidět až do duše

Tím myslíme samozřejmě, že nám ukázala výpis z účtu a daňové přiznání.

Herečka Kirsten Stewart sice poslední dobou vypadá, že si každou chvílí pořídí dva pitbully, nový piercing do nosu a začne doma rituálně pálit penisy svým voodoo panenkám, ale i tak se nedá popřít, že pod tím vším nánosem silné queer osobnosti se pořád skrývá holka, na kterou se moc rádi podíváme. Protože prostě takoví jsme. Nesuďte nás. Anebo suďte. Vy víte stejně dobře jako my, že nám to bude jedno a ani vaše výtky neuslyšíme přes tahání čerstvých papírových kapesníků a mačkání indulony do dlaně.

Kirsten si nedávno vyšla s neznámou rusovláskou na rande a očividně s ní na to šla docela rychle, protože se oblékla tak trochu jako Chytrá horákyně. Oblečená neoblečená. Až na to, že Chytrá horákyně měla aspoň nějakou tu rybářskou síť přes kozí, což už Kirsten nepřipadá v úvahu.

Profimedia.cz

Z tohoto questu za lesbickým dobrodružstvím, které v naší mysli zahrnuje i poodkrývání záhadné roušky na tajemstvím scissoringu, vzniklo mnoho hezkých fotografií. My to samozřejmě po našom oslavili trochou té jemné lyrické truvérské kurtoazní poezie, kterou pro vás přinášíme.

Profimedia.cz

Zápletka jak od Jo Nesba
Je z tebe prý pořád lesba
Kroutí hlavou prababička
když nosíš prs vně svého trička
Asi s tebou bude bžunda
jen se příště obleč víc
ať nekouká  ti celá… eeh, bunda?

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?