Kim Kardashian si už chodí v podstatě s prsama volně venku

Takhle zoufalou snahou po pozornosti netrpí ani Zdeněk Macura.

Nejhorší je pro egocentrika zažít svých patnáct minut slávy. Takový člověk se pak nikdy nesmíří s tím, že životnost jeho slávy byla kratší než životnost průměrného beďaru. Že to nejvyšší, čeho v životě dosáhl, dokázal světu zkomprimovat do ubohé čtvrthodinky. Že dál už nikoho nezajímá. Takový člověk pak na sebe snaží mocí mermo upozornit všemi dostupnými prostředky a neváhá se pro další vteřinu pozornosti třeba na veřejnosti vytasit s vlastníma bradavkama.

Profimedia.cz

A pak jsou tu lidé jako my, kteří milují bradavky, těmito lacinými triky se nechají snadno oblbnout a tu vteřinu pozornosti dotyčné milerádi věnují. Jenomže bradavky Kim Kardashian nejsou zrovna tím pravým bradavkovým, jestli nám rozumíte. Kim byla zajímavá jako sloní stolice už v dobách svého vrcholu, teď je zajímavá jako vyčpělá sloní stolice a my jí tu vteřinku věnujeme spíš tak nějak z posměchu, než obdivu.

Profimedia.cz

Fatkem zůstává, že jakmile to Kim už nevydrží a do ulic vyrazí se svojí odhalenou, vkusně načesanou vagínou, budeme opět první, kdo vás o tom posměšně informuje a kdo si nad tím ještě během pracovní doby pohrdavě zamasturbuje. Takoví jsme my, kluci z JPM!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?