Kim Kardashian se svěřila, jak vznikla její slavná sextape (prý drogy, lol)

Střípky z mozaiky z jejího příběhu konečně zapadají do sebe.

Málokdy se celá generace dospělých a příčetných lidí shodne na snímku, který všichni viděli. Ale občas se i takový najde. Ne, řeč není o Harry Potterovi, Avatarovi nebo Titanicu. Řeč je o „omylem“ „uniklé“ sextape Kim Kardashian, která spatřila světlo světa v roce 2007 a zařadila se tak v myslích mnoha lidí do zlatého fondu rodinných videí stejně jako záběry z maturitního plesu nebo první okamžiky čerstvě narozeného potomka.

Díky tomuto videu poprvé internetový plebs poznal mluvící zkázonosnou plastovou řiť, která v té době sice ještě neměla velikost Jupiteru, ale Hailyovy komety už tenkrát možná ano.

Jenže Kim je dnes slušná máma od dvou dětí a měla potřebu se vyjádřit, co jí k tak naprosto běžné věci, jakou natáčení vlastního sexu určitě je, vedlo. A světě div se – za všechno mohly ošklivé bakané drogy. Sama to okomentovala tak srdceryvně, že i Schindlerův seznam vedle toho vypadal jako výpotek z vyhořelého markeťáckého mozku tvořícího kampaň o psích granulích.

„Já se dokonce i jednou vdala sjetá extází. Dám si jednou extázi – skončím vdaná. Zkusím jí znovu a najednou točím sextape.“

No komu z vás se to nestalo?! My si sice myslíme, že aby se z Kim za ty roky stalo to, čím je dnes, tak musela potřebovat nějaký silnější matroš, který se používá jako sedativum při operaci koní nařezaný s roční sklepní sklizní perníkářské varny a pokořeněné jedním chlupem z žaludu Slávka Boury, ale nebudeme jí to vyvracet.

„Všichni to museli poznat, celou dobu se mi strašně třepala čelist.“

Uf, to jsme si oddechli. A my bláhoví si mysleli, že se jí čelist třepe kvůli tomu, že mamba jejího tehdejšího rapperského no name milence je tak velká, že jí udělala nedopatřením při blowjobu kolonoskopii.

Tak hlavně, že u toho nikdo neumřel.

Krom naší víry v lidstvo.