Kim Kardashian, která říkala, že se nebude už nikdy svlékat, se zase svlékla

Ano, taky tomu nemůžeme uvěřit.

Jsme tu opět s další investigativní žurnalistikou. Zatímco ve světě hrozí přelidnění, globální oteplování se stává nezanedbatelnou hrozbou, vymírají pandy, surikaty i nejchudší africké země, letí na nás obří ohnivé meteority a hrozí nám genocida, my v JPM považujeme za nejdůležitější zprávu dne: Kim Kardashian se svlékla!

Ano, a my nechyběli u toho, když nám na Instáči skočila notifikace, že Kim přidala novej nahej příspěvek a okamžitě jsme pádili vás o tom informovat. A to navzdory tomu, že ještě nedávno do médií velkohubě hlásala, jak už se svlékat nikdy nebude. Tahle takřka vyhaslá latte prasnice s hrošími stehny, která se dokázala proslavit tím, že souloží, což není zrovna něco, co by ji povyšovalo nad libovolného živočicha s genitáliemi, moc dobře chápe, že její sláva povadá stejně rychle jako naše penisy při pohledu na její fotky. A tak jimi na protest v panice dál terorizuje veřejné prostory.

Na druhou stranu respektujeme, že někomu její masité kýty mohou způsobovat příjemné pocity v podbřišku a především se nesporně považujeme za kvalitní novináře střežící vysokou úroveň českého mediálního prostoru, takže nám bylo ctí vám tyto fotografie s tak nebývale obětavým nasazením zprostředkovat.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?