Kazma zaměstnal Ewu Farnou a její brady v zámku hrůzy

A věřte nám, tento nadpis není žádná metafora.

Kazma po posledním trapném fiasku s Leošem Marešem v One man show dal na chvíli svůj projekt k ledu a pustil se do nového pořadu, kde se snaží nám, obyčejným smrtelníkům, ukázat, že i on umí pracovat rukama stejně jako my, lopaty.

V novém projektu Kazma v práci zkouší dělat exotické a neznámé věci, které do té doby neznal. Třeba jako zaměstnání. A hned v druhém díle si našel job jako strašidlo v domě hrůzy, aby mohl zkoumat temná zákoutí svého sadismu a rekreačně svým obličejem způsobovat klientům tohoto podniku noční pomočování. Samotný Fear House už v té době zaměstnával postavy jako klauna s motorovou pilou, Samaru nebo šíleného pitevního lékaře, ale Kazma toužil po něčem mnohem děsivějším a efemérnějším. Tak si vzal jako Sněhurka několik pomocníčků na výpomoc. A to Ewu Farnou a všechny její brady.

Ewu nejdříve produkční svlékli z civilního oblečení, ale protože uznali, že by to pro diváky mohlo být moc děsivé a širokoúhlou kameru měl u sebe zrovna pořad Toulavá kamera, tak jí radši opět navlékli do erárního rubáše z pitevny.

A podívání to bylo skvostné. Zatímco Ewa jen tak plaše ze stínů poskakovala před lidmi spíše něžně a symbolicky, aby svými prsy nesmetla zákazníky jak rolba v zimě, tak Kazma v sobě objevil svého vnitřního Eda Geina, sem tam povalil nějakou tu holku na zem a řval na ni, že ji znásilní. Prostě takovej normální pátek v jeho vesmíru asi.  A když o tom tak přemýšlíme, tak rodinné vánoční večeře u Kazmů bychom asi opravdu nikdy vidět nechtěli.

Ewa nakonec nevydýchala Kazmovo radostné prohlášení, že toto je poprvé, co se pral s ženou od dob Kristelky, a šla si radši uklidnit své rozhiphopované klky do blízké cukrárny rakvičkami.

My jsme ale rádi, že se konečně v něčem našla a kdo ví? Pokud ji odtamaď někdo nevyzvedl, tak možná v pražském Fear Housu straší doteď.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?