Kateřina Kristelová se na nové nahrávce nazývá k*ndou a úkoluje svoji armádu trollů

Tahle never ending story je čím dál zábavnější.

Po posledních několika dnech si dokážeme už zcela jasně představit, jak vypadá takový běžný den v životě Kateřiny Kristelové. Vstane, ponoří hlavu do barelu s mejkapem, vygravíruje si do botoxu ksicht a pak celý den šlape do jednoho výkalu za druhým. Kateřininy rozmanité peripetie, konkurující Dantemu peklu i Shakespearovým epopejím, se po posledních kapitolách „Zkrocení bezzubého ohaře“ a „3 měsíce v řetězech“ přehouply do osobitých audioděl, v nichž nám Kateřina bez příkras a instagramových filtrů obnažuje svoji povahu.

Profimedia.cz

Nebo takhle. Vzhledem k okolnostem je naší povinností napsat nikoliv „Kateřina“, ale „hlas podobný Kateřině“. Hlas podobný Kateřině s intonací Kateřiny řeší věci okolo Kateřiny způsobem typickým pro Kateřinu. Tomu se říká podobnost čistě náhodná. Už včera jsme vám referovali o kompromitující uniklé nahrávce a neuběhlo ani 24 hodin a místo tradičního šlápnutí do výkalu si Kateřina skočila artistický placák rovnou do žumpy.

Na nové nahrávce úkoluje „svou armádu trollů“, aby „vytáhli z databáze kontakty“ na lidi z facebookových diskuzí, protože „udělat jim problém v práci je lepší než jim volat přímo“, že jo. Dále své armádě popisuje přesný scénář příspěvků, kterými mají diskuze obohatit a všechno jim to přednáší tónem vrchní velitelky ozbrojených sil. Generál Kristelová se rovněž několikrát exaktně nazve kundou a žádá po svých kamarádkách, aby ji tak nazývaly taky.

Bývalý novinář Pavel Novotný, dnes starosta, nám včera v živém vysílání na Instagramu slíbil, že tahle nahrávková smršť jen tak neustane a že bude mít gradující tendenci. Na jednu stranu se těšíme jak malé děti, které poctivě vydlabují adventní kalendář a nemohou se dočkat vánočního vyvrcholení, na stranu druhou si ani po sto třiceti lysohlávkách, pěti tripech a toxické psychóze nedovedeme představit, kam tohle ještě může gradovat. Nafinguje v příští nahrávce Kateřina svou vraždu a svede to na Vlaďku? Nabourá se do Pentagonu a nechá své oponenty vybombardovat dronama? Zorganizuje proti sobě na Václaváku demonstraci a pak na sebe podá TO? V této fázi těžko odhadovat.

Přijít s Kateřinou do styku jakoukoliv formou se zatím jeví jako obrovské dobrodružství. Oproti tomu je i sebevivisekce tupými nůžkami naprosto bezbolestný a zcela netraumatizující zážitek. K nám do práce může zavolat taky. Šéfredaktor to vezme, vyslechne ji, možná si to i zapíše, pak se pokárá, ale na plat si rozhodně sáhnout nenechá, to zase ne.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?