Kate Upton má stále velká prsa a po delší době je umí zase použít

Brečíme a děkujeme.

O Kate Upton už jsme nepsali nějaký ten pátek, konkrétně minulý pátek a byl to ten nejsmutnější pátek ever. Tyto časy plné zármutku, zmatení a sebevražedných sklonů už jsou ale naštěstí za námi, protože se ukázalo, že Kate žije, prsa má stále stejně velká a obě na nás směle pokukují z nejnovější obálky amerického Maximu, který ji mimo jiné umístil na první místo svého žebříčku „Hot 100“.

Většina obyčejných žen běžně sní spíš o tom, že se dostanou na první místo v žebříčku „Nejmenší kurvička z práce“ nebo „Nejmíň tlustý nohy na párty“ a ani to se většině z nich v životě nepodaří. Taková Kate to dotáhla až na piedestal globálního fappeningu a stejně z toho kozáčka netančí. Ke svému prvenství prohlásila, že je to jen malá odměna za to, jak moc na sobě dře. Klobouk dolů a penisy nahoru, takové sebevědomí nemá ani naše uklízečka.

Desert heat 🔥 #MaximHot100 @maximmag

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

#MaximHot100 @maximmag

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Na druhou stranu se jí vůbec nedivíme. Na tyhle dvě měkoučký sladký nádhery obalený hezkou ženskou se dá prostě dívat pořád. Kromě stravy, kálení a močení už nic víc k životu nepotřebujeme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?