Karel Janeček prý hodlá smáčet pyj už jen v jedné ženě

Konec jedné oslizlé legendy a velkého gurua promiskuity. Pláčeme.

Kdyby nám dnes zprávy na Nově oznámili, že se k zemi blíží obrovská vesmírná loď obsazená zombie nacisty, co se živí lidskými slzami, tak nebudeme tolik překvapení jako jsme byli z vánočního přiznání Karla Janečka, že odteď bude asi monogamní. Protože takovou věc slyšet od člověka, co dokázal naráz programově vobšourničit s miss Doleželovou, stálou milenkou a nejspíš i celým ženským softballovým týmem, je fakt unikátní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karel Janeček (@karel252),

Co ale znamená pro člověka jeho formátu monogamie? Jak moc se změní život muži, který je ochotný strčit svého plameňáka málem i do díry u včelího úlu, pokud by z toho měl teoreticky kápnout nějaký eroticko spirituální zážitek? Nejspíše konec orgií v buddhistických chrámech a penetrování exotických kněžek astrolábem či bílým lámou posvěcenými fally z bhútanského ametystu. Náš guru oportunismu, polyamorie a douchebagovitosti totiž nejspíše definitivně opustil svou manželku a zůstane se spirituální družkou Liliou. A tím myslíme asi jenom s ní.

„V novém roce jsem přišel na revoluční myšlenku, že nejvyšší hodnotou je možná rodina.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karel Janeček (@karel252),

Opravdu revoluční. Ale teď je jen otázkou… kterou ze svých mnoha tradičních rodin myslí? Tu úplně první? Tu, kterou má s tuniskou matematičkou Mariem? Nebo tu s ezo bosorkou Liliou Khousnoutdinovou? Nebo má ještě nějakou schovanou ve sklepě na Smíchově? Jako když si někdo někam založí tenisku, tak on si někam založil Tunisku? My mu budeme přát, aby opravdu našel jednu jedinou vesmírnou vládkyni svého žaludu a zaparkoval doopravdy jenom mezi jedny stehny.

Ale…prostě si počkáme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?