Karel Gott "umřel" a zabila ho poměrně hezká blondýnka s kozima, takže si nestěžujeme

Všechno zlé je k něčemu dobré.

Nedávno kuloáry proběhla falešná zpráva o tom, že milovaný zpěvák našich babiček zemřel. A kdo by se divil? Vždyť tento muž přišel minimálně jednou ročně do kontaktu se smrtící rukou Lucie Bílé a klidně se s ní fotil.  A všichni v oboru přece ví, že fotka s Lucií věští neštěstí stejně jistě jako černá kočka přebíhající přes cestu nebo dopis z finančáku. Naštěstí Karel Gott o pár hodin později zprávu dementoval a tak si všichni novináři mohli ty deset let připravené nekrology strčit zpátky do šuplíčku. Podle toho ale jak byl božský Karel rozčilený, si je mohli klidně strčit i někam jinam.

Na svých oficiálních facebookových stránkách uvedl, že by se rád člověku, který tuto lež rozšířil, podíval osobně do očí. My musíme konstatovat, že by ten pohled možná neudržel, protože autorka tohoto hoaxu vypadá jaksi… takto.

View this post on Instagram

#play #game 😛

A post shared by Silvie Rehakova (@silvierehack) on

Autorkou této lži je slavomanka a neúspěšná kandidátky do vily VyVolených Silvie Řeháková, o které je esenciálně důležité psát, protože má kvalitní prsa. Samozřejmě za to chudinka ani nemohla, hrozně jí to mrzí a tak. Nojono, stane se. My to vlastně známe, nás každý rok taky překvapí, že umře někdo, o kom jsme si mysleli, že je dávno mrtvý (RIP Munzar, RIP Vorlíček).

Nebudeme jí samozřejmě podezřívat z tak ošklivé pomluvy, že se k rozšíření této lži přihlásila, jen aby se o této historicky neúspěšné lovkyni slávy psalo. Podobné taktiky totiž přece jenom dělá ISIS, když si bere zásluhy z každé tragédie s kapesní rybičkou, takže to bychom si nedovolili o této slávě posedlé dívce říct, že by se k tomu snížila, i když…

View this post on Instagram

💕

A post shared by Silvie Rehakova (@silvierehack) on

Ale víte co? Na ty fotky se hezky dívá. Pokud smrt slavné osoby znamená, že svět objeví nějaké další roztomilé polonahé bloňdaté bimbo, tak ať ty celebrity klidně padají jak jabka na podzim. Nám je to vlastně fuk.

View this post on Instagram

😎😜 #beautifull #life

A post shared by Silvie Rehakova (@silvierehack) on

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?