Justin Bieber se nám bude vdávat, už je to holt velká holka

Pláčeme dojetím. Rostou tak rychle.

Justin Bieber se dostal už před pár lety ve své kariéře do bodu, kdy už se nedá jít nikam jinam než dolů. A jak jinak se dá tento okamžik oslavit lépe než tím, že si vezmete náhodnou modelku po měsící randění?

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Už párkrát jsme ho viděli ruku v ruce s modelkou Hailey Baldwin. Ze začátku se zdálo, že ji má pouze na erotické a dekorační účely, ale pravidelné chození do kostela Justinovi očividně proměnilo hodnoty. A jako každá katolička, tak i Justin se chce vdát a porodit mnoho dětí.

A toto je ona.

first timer ??

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

??‍♀️

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Ale co čekat jiného od člověka, který vyměnil svou kariéru vlhké sexuální představy třináctiletých školaček za autora divných religiózních písní pro kult? My chápeme, že se začal stydět za vše, co v životě udělal a chce se kát, ale kvůli tomu přece není třeba se hned stát katolíkem a oženit se. Úplně by stačilo třeba jenom…já nevím…změnit účes a přestat brát drogy?

Kdo ví.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?