Josef Rychtář prý Džambulku nikdy nemlátil a všichni jsme na heroinu

Tak jako minimálně v jedné věci se asi nespletl. Ehm.

Pokud jste si doteď mysleli, že kauza zesnulé Ivety Bartošová, lžihraběte Démonica Martucciho, olivového oleje, Zdenka Macury, jeho palet, mikáda, čípků, vyplesklých odbarvených konkubín z pornobranže a pěstí Pepy Rychtáře je u konce, tak jste se šeredně zmýlili.

Miroslav Graclík a Václav Nekvapil nedávno vydali knížku „Má dcera Iveta“ a všechny stavidla plná zloby, nenávisti, raněných srdcí, mulletů a slovních výkalů se opět otevřela a zaplavila náš mediální prostor rychleji než poplašné zprávy o lidech z Karviné, co vyměňují před Vánoci své ledviny za dvě a půl kostky másla.

Život utrápené pěnice po přečtení těchto memoárů tak začali znovu komentovat všichni její známí a vinili z její smrti všechny od Jiřího Pomejeho, směnkovního systému ČR, Josefa Rychtáře, gorily Harambe (RIP), přes pánaboha až po Marka Ebena.

K Ivetině smrti se totiž vyjádřila i dlouholetá blízká kamarádka Bohunka, která prý měla v plánu s posvěcením Ivetky její manželství z pekla s Pepou Rychtářem před smrtí rozvést. Ivetku prý kolikrát bacil sukovicí, lezl jí do bytu a zdrogovával ji. Chtěly tomu tedy učinit přítrž. Tedy… až se vrátí Bohunka z Dubaje. Bohužel to nestihla a celá tato pomalá eutanazie v přímém přenosu proběhla tak, jak proběhla.

Pepa Rychtář na toto obvinění ale zareagoval jako pravý gentleman, co brání čest své mrtvé manželky. Nejdřív se nejspíš pomodlil u Džambulčiny urny, cestou pohladil mullet zvukaře Standy a pak s pěnou u pusy všechny různě pozurážel, obvinil je ze lži a z braní heroinu.

„Paní Bohunko, žasnu nad vaší fantazií, když jste, a nevím proč, uvedla v knize Moje dcera Iveta takovou snůšku lží a výmyslů. Že jsme vás nepustili do domu, že jsem Ivetku uspal, že jsem ji bil? Vědomě jste lhala a lžete. Nic z toho není pravda a máte bujnou fantazii. Zřejmě jste dostala buď zaplaceno za tyto nesmysly, nebo jste na heroinu, jinak si to nelze vysvětlit.“

Achjo, tohle nám bez legrace chybělo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?