Johnny Depp se ožral a zmlátil filmaře, protože je Johnny Depp

A kdo je víc, než Johnny Depp?!

Určitě to znáte taky. Za střízliva jste zpravidla plaší, introvertní typy, co se bojí denního světla a lidí, ovšem po syknutí pivního víčka ožíváte a razíte do ulic potírat spravedlnost a vyvolávat konflikty. Stačí jeden prosebně debilní pohled od týpka před barem, kterýmu nefunguje zapalovač, abyste konečně zužitkovali všechny ty hodiny tvrdý dřiny v posilovně a zrenovovali mu nosní přepážku, protože dýchá v jiným tempu, než se vám líbí. Po chlastu se prostě všichni chováme jako idioti. Dokonce i Johnny Depp.

Ten se podle všeho během natáčení svého nového filmu City of Lies ožral jako dobytek a flákl jednomu z filmařů pěstí do ksichtu. Tak dlouho na jedné ulici natáčel tutéž scénu pořád dokola, až na její uzavření vypršelo povolení a jakýsi manažer mu přišel tuto skutečnost nasraně oznámit. Jenomže Depp je kádr, co celej den v práci prokalil, a tak si pindy svého kolegy vyložil jako výzvu dát mu napřesdržku a tak se také stalo.

Údajně měl o tom hovnu prohodit i něco v tom smyslu, že je jen hovno, které o ničem nerozhoduje. Přesně tak, o čemkoliv rozhoduje pouze Putin a Johnny Depp. Depp i tvůrci to pochopitelně odmítají a tvrdí, že informace o tomto fajtu jsou přehnané, že Depp je vlastně menší hovado, než se o něm říká. Což samozřejmě někomu, kdo mlátí ženský, kreslí jim krví vzkazy po zrcadlech a za chlast dá měsíčně tři čtvrtě mega, přirozeně věříme. Je to kampaň! Účelovka! Zadání!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?