Jennifer Lopez nosí podivné tango kalhoty. Jsme v roce 2000?

Běžte někdo zkontrolovat Františku Čížkovou, jestli tuto zprávu vůbec přežila.

Spisovatelé sci-fi, kvantoví fyzici a snílci dlouho přemýšleli, kdy a jak vznikne první stroj času. A ať byly jejich teorie divoké jakkoliv, tak určitě nezahrnovaly to, že objekt, který ovládne temnou sílu cestování časem, budou kalhoty Jennifer Lopez.

Nevíme, jak k této hříčce přírody došlo, jestli v tom sehrála roli červí díra nebo obětování lidského mláděte velkému špagetovému monstru, ale fakt, že tato věc existuje je stejně neoddiskutovatelná jako to, že letos zemře při předvánočním výprodeji másla mnoho lidí. Věc se má tak, že ačkoliv je všude kolem nás rok 2018, tak okolo Jennina rozkroku je stále rok 2000, protože z kalhot jí koukají divná děsivá tanga, která končí až kdesi v oblasti pupíku.

Profimedia.cz

JenLo zrovna natáčela nový videoklip s DJeme Khaledem a došla při ranním výběru garderoby k tomu, že by bylo cool a posh mít v tomto klipu něco hezkého, co zaujme fotografy a zároveň se z toho všem příčetným lidem s trochou vkusu a lidské důstojnosti udělá smrtící aneurysma. Prostě dvě mouchy jednou ranou.

Nám je sice občas líto, že věk divných loli holek z kapel typu S Club 7 v džínových bundách a s tangama až za ušima je pryč, ale radši na to budeme přece jen vzpomínat u starých guilty pleasure hudebních klipů než u tohoto.

Nebo třeba u tohoto. Eh.

Profimedia.cz

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?