Jennifer Lawrence se sjela a nutila paní vykakat se tak dlouho, až jí vyvedla ochranka

Hrdinka, kterou si nezasloužíme.

Co si budeme povídat… toto není nejdivnější příběh ze života Jennifer Lawrence, který vám přinášíme. Ale bereme to tak, že Jennifer to má ve svém životě těžké. Jak byste se vy sami vyrovnávali s tím, že by vás diváci znali jen jako hrdinku z X-Manů nebo jako holku, které při první Fappeningu unikla fotografie s anální dírkou? Řešení bývá často nasnadě. Zapsat se do povědomí společnosti jako podivín. A v jejím případě hodně sexy podivín.

Naposledy se jí to povedlo na narozeninovém večírku Ellene de Generes, kde vyjetá přikazovala ženě, ať se jde okamžitě vykakat.

„No a pak jsem vyrazila se vyčůrat do toiky, kde ve frontě stála jedna žena, tak jí povídám, ať jde (…). Podívej, prostě se musíš jít vykakat. Vykakat! A nejednou u mě stála ochranka, protože mi nedošlo, že tu paní držím za ramena, třepu s ní a křičím na ni „Vykakej se! Musíš se vykakat!!!“

Co na to říct? Ať po ní hodí kamenem, komu se to nestalo… Popravdě my sami se zas tak ani nepohoršujeme. Docela podobnou scénu jsme v naší redakci měli včera, když naše redakční opice snědla šéfredaktorovi kondom s bílým práškem, který si chtěl sbalit na cestu do Bratislavy. A taky se nic nestalo.

Ale kdo je odvážný, tak ať si celou historku poslechne třeba zde. Pěknou zábavu přejeme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?