Je nám líto, Michal Viewegh je nová Džambulka

Až nám z toho odhalení málem praskla aorta

Pamatujete si na ty hezké dny, kdy 29 dní z 30 zaplňovala hlavní články Iveta Bartošová se svou Becherovkou, prasklými aneurysmaty, inkontinencí a špatným výběrem partnerů?  A tím myslíme opravdu špatný výběrem. Naposledy měl takto šťastnou ruku při volbě kolegů James Potter, když si vybral jako strážce tajemství Petera Pettigrewa.

Celý Džambulčin příběh byl okořeněný bizarními kolotočářskými postavičkami jako zvukař Standa, herdekdědek Pepa Rychtář a wannabe autista Zdeněk Macura. A my na ty chvíle s láskou vzpomínáme. Ale teď nám konečně zasvítilo světlo naděje na konci tunelu. A to s větší intezitou, než nám svítí oči při pohledu na nožem drcený ketamin. Na scéně bizáru se objevila staronová postavička podobného ražení.

Michal Viewegh.

Ačkoliv tento pán se za celý život proslavil nejvíce tím, že jsme díky jeho knížce mohli vidět prsa Anni Geislerové na obrazovkách, tak od té doby uteklo víc vody než životních partnerek od samotného mistra. Díky nesnesitelnému přístupu k lidem a  tomu, že hupsnul na cokoliv, co před ním roztáhlo nohy do praku, si z něj všichni začali dělat legraci. Smát se mu je teď dokonce víc cool než používání Snapchatu nebo youtubechallenge se šňupáním kondomu. Možná to má co dělat s tím, že pluje na svou ex, kterou roky podváděl, tolik špíny, že to z dálky vypadá, že na ni jen z čisté zlovůle vyprazdňuje pojízdný septik. K dokonalosti chybí už jen, aby vypustil do éteru její sex tape a dramaticky si nad ní na Václaváku pomocí vlastní knížky pevně sevřené kolem svého erektovaného moudí vyhonil.

Nedávno se mistrovi podařil nový zářez, jen z trochu jiného ranku. Ačkoliv je Michal určitě o něco málo lepší otec než Josef Fritzl, tak si bohužel  plete své vlastní dcery. Sice umí slizce ocenit jejich křivky, ale eeeh…no podívejte se sami.

Co si z celého příběhu vzít? Máme radu pro štíhlé metalisty a holky, které mají trochu dlouhé vlasy. Až potkáte příště Michala Viewegha, tak mu řekněte o svý kapesný. Je docela pravděpodobný, že vám nějaký ten litr do kapsy dá a ještě vás laškovně plácne přes zadek, protože si beztak nebude pamatovat, která z jeho dcer byste teoreticky mohla být.

Aspoň konečně vidíme, jak podle Michala vypadá ta pravá výchova dívek v Čechách.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?