Herečka Berenika Kohoutová nám ukázala svůj otvor, bylo to hezké

Asi jsme se zamilovali

Bereniku Kohoutovou (27) máme velice  a zcela neironicky rádi. Je to nejen skvělá herečka, ale navíc se ráda svléká jako třeba tenkrát v Dabing street, kdy nám ukázala znovu důvod, proč je Sunar zbytečná věc.

Nejde na ní nemilovat její lehce trollící já, kdy se nebojí laťku vhodnosti posouvat tak daleko, že nám mizí na horizontu za zvuků pohoršeného nadávání followerů. A za to ji upřímně  a se srdečným nepředstíraným dojetím tleskáme. Protože je třeba více takového emancipovaného sextremismu, kterému můžeme zpovzdálí a s rukou v gaťatech pleskat. Teda tleskat.

Nedávno pohoršila spousty svých fanynek fotkou, kde se nahá předklání na balkóně tak úžasně, že jí můžeme díky skvělému výhledu skoro počítat plomby v puse.

#DobréRánoLisabone

A post shared by Berenika Kohoutová Official (@berenika_kohoutova_official) on

Některé ženy jí tam sice nadávaly do štěťulí, ale vůbec jim NEDOŠLO, jak tato situace vznikla. Berenika se zrovna sprchovala, když slyšela zpod balkónu usilovný a zoufalý křik. Neohroženě vyběhla ven a uviděla třínohou  lesbickou čivavu, kterou se někdo snažil vyrvat z náruče kvadruplegické holčičky, která měla i jiná kombinovaná postižená. Například poslouchala kapelu Kryštof. Berenika na toho útočníka neohroženě hodila cihlu a byla u toho tohoto heroického kousku pohotovým fotografem vyfocena.

Takže víte co? Můžete si ty blbé poznámky o neřestných a necudných rajdách strčit do otvoru. Třeba toho Bereničina. Pro nás to byla a bude navždycky hrdinka.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?