Halle Berry má obrovskou kérku na zádech a určitě nemá krizi středního věku

V otázce důstojnosti stárnutí se nám tady rodí nová Madonna.

Čím to je, že si ženy okolo padesátky začnou tetovat na zápěstí kérky s nápisem „love“, sdílí na Facebooku motivační citáty ukradené z fekální literatury Paula Coelha a dělají si internetové testy typu „jakou barvu má vaše duše“ nebo „která postava z Beverly Hills byste byla“? (Pozn. pokud jste mrtví, tak nejspíše Dylan).

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry),

Halle Berry (52) nám všem chtěla ukázat, že rozhodně nemá krizi středního věku a nechala si přes celou páteř vytetovat listnatou šňůru, která zdálky připomíná kostřičku, která vám zbude, když umně vykostíte a sníte pstruha. A protože kérky jsou tu pouze od toho, aby se fotily, tak naházela okamžitě na Instagram mnoho svých polonahých snímků, pod kterými se to jen hemžilo gentlemanskými komentáři do moderních poetů a mistrů svádění a žhavého flirtu.

„Absolutně mlaskavé, mňam, mňam“

„Ježíš, sexy čokoládový zajíček“

Což jsou prostě normálně věci, které by člověk měl pravidelně psát celebritám na Instagram. My podobné zprávy Michalu Davidovi například necháváme denně. Bejt ženou, tak z toho instantně zvlhneme jak zapomenuté prádlo přes noc na šňůře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry),

Ale i tak o ni máme starost. Co nás totiž čeká příště? Mladý milenec, botox a chlupaté podpaždí? Nevíme. Halle tuto fotku doplnila navíc enigmatickým komentářem „Kdo tvrdí, že nejsem mořská panna?“. Sice mnoho věcí nevíme, ale aspoň na tuto otázku můžeme s čistým svědomím odpovědět.

Nikdo. Netvrdí to NIKDO.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?