Geronto jezdec Felix Slováček a Démonico Martucci jedou na společnou dovolenou, LOL

A kolotoč bizáru se točí dál a dál

Na světě existuje málo seriálů z dospívání, na které bychom vzpomínali s větší láskou než na Stargate, Buffy přemožitelku upírů a Únos Ivety Bartošové Zdeňkem Macurou do Itálie. Ten poslední byl bohužel, stejně jako Firefly, násilně přerušen a i přes protesty fanoušků se doteď nepodařilo Džambulku naklonovat ze zbytků zvratků, které nechala na garderobě Josefa Rychtáře, takže asi nové série do budoucna nebudou. Leda by si Kohák dal konečně říct a spolu s maskéry pořadu Tvoje tvář má slavný hlas do toho šli.

Nicméně jiná postava tohoto dramatu se už roky pokouší o vlastní spin-off a stále mu to nevychází.

Profimedia.cz/Night Star

Božský Démonico Martucci se snažil prorazit zpěvem pro důchodce, souloží se psy a nebo… což je mnohem horší… souloží s Evou Feurleislovou, ale pořád mu to nějak nevycházelo. Pozice slavných Italů je totiž v myslích Čechů stále obsazená Emanuelem Ridim a Bennitem Mussolinim. Démonico se tedy se svými producenty, kteří ho píšou, dohodl, že udělají cross over s životní reality show Felixe Slováčka.

Profimedia.cz/Night Star

Tento seriál plný nevěry a sexu totiž táhne víc. Toto české Californication na ketaminu s Poličanem má v sobě ještě mnoho potenciálu u dna, na které dosáhnou právě jen lidé jako Démonico a spol. A proto je toto spojení tak vzrušující. Tito dva seladoni se totiž rozhodli, že spolu stráví pár hezkých dní na hraběcím zámečku v Itálii, kde budou pít olivový olej, matlat si pesto na bradavky a provádět masáž ega a řitní hráze pomocí hlasitého předčítání článků o svých osobách, kterého se zhostí Felixova succuba s jedním mimickým výrazem – Lucie Golemová.

Jsme napjati, jak tato pánská jízda dopadne. Naposledy, když na zámečku byla Iveta Bartošová, tak potom skočila pod vlak, takže situaci budeme monitorovat.

Radši.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?