Fotky nahého nevěrného Jona Snowa obletěly internet a my je bohužel museli vidět

Blíží se Vánoce, tak ty nejhorší dárky vám radši dáme už teď.

Všichni to známe. Tu velkou mentální energii kterou musíme investovat do předstírání, že nás vůbec, ale vůbec nezajímají nahé fotky celebrit. A zvlášť se tato disciplína stala velice náročnou od prvního fappeningu, kdy světlo boží spatřil anální otvor Jennifer Lawrence. Toto pokrytectví nám pak mentálně užírá víc energie než snaha telekineticky přesunout lžičku z redakčního stolu a narvat ji tomu člověku, co se ve společné kuchyňce v open space ohřívá smradlavou rybu, okem až do zadku.

Nicméně už jste na tento článek klikli a pro nás to znamená, že očividně nemáte dost těstovitého zadku Jona Snowa (herce Kita Harringtona), který jste naposledy viděli, jak v poskocích rejdí na své tetě Daenerys.

A ten zadek už je tady bohužel zas. Tentokrát mu jenom chybí to fantastické aranžmá z tmavých eunuchů a divných ledových zombíků.

Hvězda ruské reality show Olga Vlasova totiž nedávno prohlásila, že byla milenkou Kita ještě v době, kdy byl zasnoubený se svou hereckou kolegyní (později manželkou) Rose Leslie. A jako důkaz má fotky, kde se nahý válí v posteli těsně po koitu. Údajně se spolu potkali v Lucembursku, slovo dalo slovo, ruka byla v rukávě a jiné údy zas někde jinde.

Yep, to je ona.

Olga se rozhodla udělat vyčerpaném a zprzněnému Kitovi při spánku takovou malou fotošou, o které bohužel nevěděl, aby měla důkaz o tom, že byla vydrancována jako lannisterský hrad bastardím kormoránem Jona Sněha. A fotky to jsou… docela nudné, koukněte sami.

View post on imgur.com

Uznáváme, že osoba ležící na posteli by mohl být Jon Snow. Ale možná taky Ježíš. Nabo Jared Leto v depresi. Nebo Jared Leto připravující se na roli Ježíše. Nebo vlastně kdokoliv, kdo letos vyrazil na nějaký Comic Con nebo dřevárnu.

Kit nicméně tvrdí, že v Lucembursku nikdy nebyl, svou ženu nepodváděl a že celá ta kauza je vycucaná z prstu. Takže je docela pravděpodobné, že chudák naivní Olga skočila do postele s prvním fousatým houmlesákem, který ji tvrdil, že má draka a jednou dobude Westeros.

Nojo. Ale komu z nás se takové drobné společenské omyly nestaly, že jo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?