Filip Grznár má pořad o vaření z pekla a dělá v něm hrozné věci varné konvici

Z Filipa se nám stává bydlenka a snažilka.

Rádi bychom v prvé řadě poděkovali jednomu našemu pozornému čtenáři, který nás  upozornil na to, že Grznár opravdu dostal více úderů do hlavy, než je zdrávo a začal si o sobě myslet, že je Emmanuel Ridi chudých. A to doslova, protože místo lanýžového oleje, pecorrina, husích jater na vínové redukci a šafránu tam nemáme ani ten blbej eidam s těstovinami. Kdepak. Náš rozkošný kuchtík nám dnes  představil…. svůj recept na rýži v pytíku dělanou ve varné konvici. Tleskáme, pláčeme a doufáme, že Gordon Ramsay se vzteky kousne do řitě tak moc, až si udělá omylem hlavou kolonoskopii.

Mezi jeho „recepty“, jak o nich láskyplně mluví, patří i vajíčko na měkko a zeleninová šlichta, která vypadá jako vykuchaný pajšl DC hrdinky Poison Ivy. Během krátkých dvacet minut se Grznárovi podaří popálit se, vylít vodu všude po kuchyni tak, že Cameron zde začal dělat dotáčky Titanicu, rozbít konvici, pozurážet vegany, ale konec dobrý – všechno dobré. Tu úžasnou rýži v pytlíku v konvici nakonec uvaří a to u ní musel stát a mačkat tlačíko ON JEN ASI ŠEDESÁTKRÁT.

Protože proč hodit pytlík rýže do vody a jít koukat na seriál, když ji můžete intenzivně u kuchyňské linky hypnotizovat pohledem a mačkat zapínání varné konvice tak často, že si vaši sousedi myslí, že jste si pořídili telegraf?!

Filip je prostě koumes nad koumesy a bydlenka v jednom. A my jeho pokusy kvitujeme s nadšením. Kdo ví? Třeba časem dostane svůj vlastní pořad o vaření na Barrandově. Teda než mu ho Jaromír Soukup sebere.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?