Felix tvrdí, že Dáda chlastá, ona zatím místo toho žere chleba

Drama plné chleba a nevěry.

Milostný čtyřúhelník mezi Dádou Patrasovou, slečnou Gelemovou, Felixem Slováčkem a jeho klarinetem se nám rozšířil o dva zainterestované zúčastněné. Galony chlastu a pecny chleba.

Jestli nechápete podprahový vzkaz z této fotky, tak vám to vysvětlíme. Dáda už totiž nemiluje nevěrného Felixe, co smáčí svůj klarinet v mladičké výtvarnici. Dáda už prostě miluje chleba. Lepek. Gluten. Protože i chleba je očividně lepší člověk než přestárlý plešatý nevěrný kožnatec, co má potřebu předvádět svou erektilní dysfunkci o půl století mladším ženám.

Ještě nedávno dávala na Instagram zamilované fotky, jak si dávají s Felixem tak velkou eskymáckou pusu, až se jim z toho jejich nosní polypy proplety v srdíčkový pletenec na důkaz jejich věčné lásky.

Její manžel nicméně tvrdí, že se jedná o fotku velice starou a následovala slovní přestřelka shakespearovských rozměrů, až leckterému dramatikovi slza závisti ukápla.

„Proboha, co to vůbec vytahuje?! Vůbec nevím, kdy ta fotka pod nějakou větví vznikla. Rozhodně je už hodně stará. Vždy, když se naleje, dělá tyhle výmysly. Už nevím, jak se bránit?“, povzdechl si klarinetový stařec.

Na to Dáda jako pravá lady kontrovala, že je Felix prostě dementní a starej. Prostě taková ta klasická předvánoční pohůdka u Slováčků doma, ke které si rádi vezmeme horký čaj a sušenku.

Kam se hrabe Netflix.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?