Ewa Farná ukazuje na Instagramu své obří kozi a jsme spokojení

Nebo možná...znepokojení..

Ewa Farná nás opět ujistila, že nejenže má boky jako skříň, břicho jako přistávací dráhu pro kluzáky a stehna jako dva velrybí potraty, ale dokonce má v poslední době prsa velká jako dětské skákací hrady. Buď to nebo jí její manžel Chobot tajně přifukuje pumpičkou, aby nám její dekolt explodoval do obličeje a způsobil tak ekologickou katastrofu na hranicích Slezska a Polska srovnatelnou s havárií Černobylu.

Chtěli jsme se s ní původně sejít kvůli interview a zeptat se jí, jak se TO stalo, nicméně v kuloárech se teď šeptá, že když Ewa mluví, tak se zbytek jejího těla chvěje, jako když okolo domku z karet jede kamion rychlostí 60 km/h. A my máme zuby přece jen jedny a nechceme, aby nám byly vyraženy náhodně poletujícím týlním klkem. Přece jen jsme podepsali při nástupu k JPM protokol o bezpečnosti práce, takže víme, že za tohle bychom zlatý padák bohužel nevysoudili.

Naši pozornost na této fotce převážně upoutal křížek s Ježíšem Kristem, který má Ewa vnořený tak hluboko do své prsní prolákliny, že pro chudáka Ježíška musí být tento pohled stejný, jako kdyby se propadal do Mariánského příkupu plného temnoty, zpoceného záprsí a nekonečné ozvěny.

My budeme jenom doufat, že jí její polští křesťanští fanoušci za tuto herezi neupálí, protože…co si budeme povídat. Při tomto body mass indexu by Ewa přece jen díky lojovým zásobám mohla teoreticky hořet pár týdnů a takový masivní oheň by mohl vycucat všechen kyslík z životního prostředí a zahubit Evropu. Takže budeme radši na pozoru a vytáhneme ze skříně ten rekreační kyslíkový stan, co si zde onehdá nechal šéfredaktor po párty u Sagvana Tofiho.

Pro jistotu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?