Ewa Farná konečně našla smysl života: zúčastní se soutěže v pojídání knedlíků

Nový kariérní krok.

Jako… už jsme si zvykli, že Ewina váha se mění rychleji než naše ministryně spravedlnosti, ale i tak trochu pláčeme. Protože i s těmi všemi natřásajícími se oblinami a krásným obličejem to vždycky byla žena, jenž by byla výstavní trofejí každého sklepmistra. Ale asi musíme dát sbohem sexy křivkám a s povzdechnutím se připravit na příjezd nových klepavých vln tsunami, které se Ewě udělají místo prstů a čela.

Ewa Marná se totiž  rozhodla zahodit zbytek sebeúcty, kterou ke svému tělu měla a zúčastnit se soutěže v požírání ovocných knedlíků. My chápeme, že každý by měl jít za svým snem a tím, co mu jde nejlépe, ale proč se Ewa touží stát protiterostickou zábranou pro tanky? Nebo skákacím hradem?

Jejími protihráči budou kapely jako Mandrage, Poletíme? nebo Visací zámek. Ano.  Jejími protihráči budou celé kapely plné několika lidí. A i ty hodlá Ewa přejítst a dát si je nejspíš posléze jako zákusek.

Profimedia.cz

Fandit asi ani nebudeme, protože je nám jasné, že zcela určitě vyhraje a bude mít i nadále boky jako obývákovou stěnu s vestavěným minibarem deluxe.

To dáš!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?