Donald Trump je oranžový prý proto, že má dobré geny. Tak určitě

Slyšte slova Adonise, slyšte.

Na světě existují nemoci, díky kterým může vaše kůže změnit barvu a nic s tím neuděláte. V blahé paměti máte určitě i przniče dětí zpěváka Michaela Jacksona, který celý život trpěl vitiligem, jenž mu způsoboval depigmentaci kůže. To všechno je pravda. Ale aby někdo v průběhu let měnil barvu na karotkově oranžovou… tak o tom jsme popravdě ještě nikdy neslyšeli.

Zvláště, aby tato zářivě rudožlutá byla doplněna o mrtvolně bledou v oblasti očí, kam se pravděpodobně odkládají brýle v soláriu. Ale ne v případě Donalda Trumpa. Podle jeho oficiálních prezidentských mluvčích, kteří se skoro vyrovnají těm našim, se jedná o bakanou pomluvu a za Donaldovu krásnou neonově svítící pokožku prý mohou….zdravé a silné geny. A to citujeme doslova. Bohužel. A my se můžeme pouze smát.

Ono je docela možné, že kdyby Donald Trump nebyl příjemný asi jako měsíc prošlý kebab a choval se lépe než ztestosteronovaný antilopí samec v říji, tak by možná nikdo neřešil barvu jeho kůže. Nebo ho vlastně neřešil vůbec.

Na druhou stranu nás lehce znepokojuje, že jeden z nejsilnějších národů světa vede člověk, který si pod pojmem „dobré geny“ představí někoho, jehož předek nejspíše v ne tak hluboké minulosti osouložil mandarinku. A naše intuice nám říká, že v Trumpově životě by se jednalo ještě o tu nejméně divnou sexuální věc, co se pod střechou jeho rodu odehrála.

Ale co říct o tomto náhradníkovi Obamy? Asi nic. Ten seriál měl pravdu. Orange is the new black.

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?