Dnes začal soud mezi Tomáše Řepkou a Erbovou kvůli pornoinzerátům, hahaha...

Už se peró!

Nechť ptáci přestanou zpívat, strojní výroba se zastaví, prezident umlkne, operatéři přestanou operovat a Česká republika ať se ponoří to ticha plného očekávaní zmaru a konce. Den, na který jsme se všichni těšili víc než Jaro Slávik na povinnou prohlídku prostaty v padesáti letech od lékaře, je tady.

Drumroll please.

Tomáš Řepka je konečně u soudu kvůli tomu, že údajně se svou přítelkyní Kateřinou Kristelovou podávali úchylné erotické inzeráty na mámu jeho dětí.

A když už říkáme my, že něco bylo úchylného a píšeme to z místa, kde můžeme vidět, jak náš šéfredaktor připravuje článek „20 klitorisů, které vypadají jako Felix Slováček“, tak nám věřte, že to myslíme sakra vážně.

Kateřina a Tomáš mohou sice donekonečna tvrdit, že to je spiknutí a účelovka, ale faktem pořád je, že existuje filmový záznam těchto dvou, jak za inzeráty platí. My se na něj sice nedívali, protože jediný filmový záznam Kateřiny Kristelové, který jsme benevolentně ochotni zhlédnout, je možná její sextape, ale policie je na nich prý identifikovala, tak jim prostě budeme věřit.

Profimedia.cz

Trochu nás sice mrzí, že v soudní síni není přímý přenos, který by o kauze referoval jako o případu O.J. Simpsona, ale na druhou stranu jsme viděli mnoho dílů Soudkyně Barbary, tak tušíme, že touto dobou Kateřina přechází před porotou, vede plamennou obhajobu, pohazuje culíkem a v přestávce mezi natáčením Instastories o pleťové masce z agáve nakonec k soudu přivede najatého školního poradce, který dodá psychologický posudek inzerátu, na kterém bude dokazovat, že jeho stylistika byla příliš dobrá na to, aby to psal Tomáš Řepka.

Necháváme naši fantazii běžet na plné obrátky. Ale ať to dopadne jakkoliv, tak jsme si jisti, že oranžová vesta by oběma moc slušela.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?