Děsivě vypadající zpěvačka Lily Allen vám chce ještě před smrtí ukázat poprsí

Cítíme se být tou fotkou zneužiti.

Pamatujete si taky na ty časy, kdy Lily Allen (33) vypadala o něco lépe než její slavný bratr z Her o trůny Alfie Allen? No? No… my popravdě taky ne.

Vzezření této zpěvačky se poslední dobou dostalo do takového bodu, kdy bychom radši strávili noc s vykastrovaným Theonem Grayjoyem a ze sna tišili jeho výkřiky, noční můry a jiné upocené následky PTSD, než byli s touto bývalou anglickou kráskou. Lily totiž poslední dobou vypadá takto a nepomáhá tomu ani to, že nosí průsvitné triko.

Její bradavky bohužel nejsou oslepující reflektory světla jako Sauronovo oko, které by nás na chvíli zbavilo příčetnosti a zabránilo by nám všimnou si toho, že Lily se postupně proměnila v jižanskou white trash s designem tak dokonalým, že ho má sladěný od odrostů, barevných nehtů až po výraz „metadon je můj kámoš“. A nebo ještě hůř… že začíná připomínat Britney Spears v období svého největšího duševního rozpadu.

A my jen s láskou vzpomínáme na to, jak hezká byla. Sice nikdy nepatřila ke kráskám, kvůli které bychom se na její přání podřezali na místě střepem, ale určitě v minulosti vypadala lépe než na cracku závislá crazy cat lady. Možná tady?

Nebo eeeeh, tady?

Tak určitě to bylo tady!

No tak nic. Dobrá vůle u nás byla.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?