Demi Lovato se nám předávkovala a my jsme moc smutní

Ah. Tak proto nám asi neodpovídá na naše dopisy.

Nemůžeme říct, že by nás to vyloženě šokovalo. Protože pokud jste americká celebrita a nebaví vás rekreačně pohlavní nemoci, předražené léčebny a drogové kolapsy ze šňupání sušených tygřích nadledvinek, tak byste asi měli uvažovat o změně kariéry a stát se radši hydrobiologem. Ale i tak jsme smutní. Mnoho hezkých a nadaných lidí se poslední dobou předávkovává. Ať už to byla Amy Winehouse chlastem, Kolesa projímadlem, Jiří Ovčáček penisem Miloše Zemana nebo právě teď Demi Lovato heroinem.

Suns out, buns out @fabletics ?? #Demi4Fabletics #ad

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Tato chubby zpěvačka, kterou proslavil X Faktor, byla nalezena na podlaze svého bytu v Hollywoodu a byla okamžitě transportovaná do nemocnice. Naštěstí to vypadá, že se z toho dostane, protože už po pár hodinách bezvědomí začala vydávat zvuky a mrkat. Což je zhruba víc intelektuální aktivity než dělá taková Paris Hilton normálně. Doktoři očekávají, že již za pár hodin se začne ptát po svém mobilu a dělat si selfíčka, takže by vše mělo být v pořádku.

Těžko říct, jak je možné, že to Demi přežila. Jestli je to tím, že je trénovaná fetovat kilo koksu říznutých omítkou análním otvorem a žádný trapný heroin ji pak nerozhodí a nebo že se za její uzdravení modlila mimozemská entita Lady Gaga.

Na druhou stranu si nedokážeme představit dokonalejší promo k singlu „Sober“ ( pro lidi, kteří si myslí, že google překladač je nějaký snobský druh francouzského předkrmu = sober znamená střízlivý, abstinující), než právě kolapsem po koňské dávce háčka přímo do žíly. Člověk si skoro se slzou v oku vzpomene na písničku Rehab od Amy Winehouse, kde zpívala, jak nemá čas jít do léčebny a pak o pár měsíců jí praskla hercna při mixování prášků, chlastu a Alpy nebo čeho.

Frecklesss

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Nicméně stále na ni myslíme. A dokud neuvidíme nové slutty selfíčko jejího zadku na Instagramu, tak se nepřestaneme modlit a posílat jí kartičky s přáním uzdravení  a fotek našich penisů do nemocnice.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?