Demi Lovato najala prostitutku, aby osahávala jejího bodyguarda. Milujeme ji

Na světě je přece jen hezky.

Kdybychom si mohli vybrat scénář, kde hraje roli bodyguard, prostitutka a Demi Lovato, tak věřte, že se nám v hlavě začnou odvíjet různé scénáře plné údů, jahodového želé, vibračních jednorožčích rohů a meditačního elpíčka se zvuky velryb. Nicméně tato přání zůstávají jen v našich představách.

? #demi4fabletics

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Nejblíže ze všech lidí na světě se tomuto přání přiblížil Max – Demiin bodyguard. Demi se někdo na internetech nedávno ptal, jaký nejlepší žertík se jí kdy povedl a ona pohotově vypálila odpověď.

„Ve Vegas jsem najala jednu „noční pracovnici“ a poslala ji do Maxova pokoje, abych ho překvapila. Nakráčela tam bez dovolení, chňapla ho za soukromé partie a on z toho začal vyvádět hahahahahaha.“

Ačkoliv my si myslíme, že na světě neexistuje lepší věc než to, že vám Demi Lovato objedná šlapku, co vás bude tahat za hudláka, tak chudáka bodyguarda se lidé na internetu začali zastávat a tvrdili, že ho Demi ponižuje. A nepomohlo tomu ani to, že i sám Max prohlásil, že se mu to nakonec líbilo.

Příště ať vypráví radši o tom, jak někomu namazala zubní pastu na kliku nebo mu strčila ve spaní ruku do kýble z vodou, až se ten člověk počural. A své šlapky, ať si nechá laskavě pro někoho jiného. Třeba pro nás. Hehe…no nic.

@diffeyewear

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?