David Hasselhof si vzal o 28 let mladší přítelkyni, i když má na tváři pedoknírek

A my pořád nic :(

Knight Rider nám do toho potřetí praštil. A tím nemyslíme, že by opět začal mlátit nějakou svou přítelkyni. Už v minulosti nabídl svůj plovák a srdce ženám, ale vždy odešel s obojím zlomeným. Sice v tom možná hraje roli to, že je kvartální alkoholik, ale i tak konečně našel recept na to, jak tento problém vyřešit. Ne, nemyslíme tím nějakou léčebnu nebo psychoterapeuta nebo podobné posh blbosti. Prostě si nechal na obličeji narůst knírek, který nosí jen pedobearové nebo italští sňatkoví podvodníci. A netrvalo dlouho a na svůj čenichový chvost sbalil o 28 let mladší přítelkyni. Takže tu teorii o pedokníru nám už nevyvrátíte.

S Hayley Roberts se seznámili tak, že po něm kdysi dávno chtěla autogram. Nicméně byla tak hypnoticky přikována magnetismem knírku, že se dostala do transu, ze kterého se možná probudí až za pár let, co se David oholí. Jenže v té době už zjistí, že  má třeba tři děti, dvoje napůl vyplněné rozvodové papíry a závislost na valiu. Ale nebudeme předbíhat.

A do pěstování knírku se teď vrhneme taky. Sice je náš věkový průměr v redakci takový, že kdybychom si všichni našli o 28 let mladší přítelkyni, tak nás zatkne zásahovka za vykrádání kojeňáku, ale někde se prostě začít musí.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?