Dara Rolins rozchod psychicky zvládá, například si fotí prsa na internet

Silná to žena.

Od té doby, co dostala Dara kopačky od největšího hopera z Petržalky aka Rytmuse, tak prochází mnoha stádii rozchodu, která bychom mohli považovat za destruktivní. Ale kdo jsme my, abychom soudili džambulkovatění nešťastných osamělých div?

Dara se úspěšně vyhrabala z  fáze „přeju mu vše nejlepší„, přes „bez chlapa mi je líp„, „nenosím kalhotky“ až po „tady je na internetu fotka mých kozí, aby si ten ovčí potrat v lidské podobě uvědomil, co ztratil„.

Se slovy „Zrkadielko, zrkadielko, povedz…A môžeš klamať:))👿🙏🏻🔥 “ ujistila svých milión fans, že je nad věcí a ráda chodí po bytě nahá s lajdákama na břiše. Dodatkem„a btw tá patina nepatrí mne, ale tomu zrkadlu🤣..“  nás ale pro jistotu ještě ujistila, že ty fleky, které vidíme na její kůži, fakt nejsou stařecké skvrny, ale jen zaprasené zrcadlo z toho, jak na ně v záchvatech pláče a porozchodového přežírání sahá svými umaštěnými prsty od chipsů.

My budeme zatím v zenovém flegmatickém klidu čekat, kdy se vlna jejího exhibicionistického optimismu vytratí a konečně přijdou na řadu fotky v teplácích, rozmazanou maskarou a pobodanou fotkou Patrika.

My si prostě počkáme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?