Dara Rolins rozchod psychicky zvládá, například si fotí prsa na internet

Silná to žena.

Od té doby, co dostala Dara kopačky od největšího hopera z Petržalky aka Rytmuse, tak prochází mnoha stádii rozchodu, která bychom mohli považovat za destruktivní. Ale kdo jsme my, abychom soudili džambulkovatění nešťastných osamělých div?

Dara se úspěšně vyhrabala z  fáze „přeju mu vše nejlepší„, přes „bez chlapa mi je líp„, „nenosím kalhotky“ až po „tady je na internetu fotka mých kozí, aby si ten ovčí potrat v lidské podobě uvědomil, co ztratil„.

Se slovy „Zrkadielko, zrkadielko, povedz…A môžeš klamať:))???? “ ujistila svých milión fans, že je nad věcí a ráda chodí po bytě nahá s lajdákama na břiše. Dodatkem„a btw tá patina nepatrí mne, ale tomu zrkadlu?..“  nás ale pro jistotu ještě ujistila, že ty fleky, které vidíme na její kůži, fakt nejsou stařecké skvrny, ale jen zaprasené zrcadlo z toho, jak na ně v záchvatech pláče a porozchodového přežírání sahá svými umaštěnými prsty od chipsů.

My budeme zatím v zenovém flegmatickém klidu čekat, kdy se vlna jejího exhibicionistického optimismu vytratí a konečně přijdou na řadu fotky v teplácích, rozmazanou maskarou a pobodanou fotkou Patrika.

My si prostě počkáme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?