Dáda Patrasová se vyklopila s autem opilá, i když prý nepije

To bude nějaká účelovka. Nepochybně.

Povánoční atmosféru klidu a míru nám kazí jedna taková nepříjemnost a mrzutost. Královna dětských srdcí Dáda málem zahučela opilá pod koly neznámého Ukrajince. Naštěstí vánoční zázrak zafungoval, protože jí zachránily airbagy. I když ono se asi není čemu divit. Když se na ni díváme, tak máme pocit, že má airbagy všude.

Dáda přes Vánoce slavila tak moc, až si spletla Felixův klarinet s cabernetem a přišla kvůli tomu na místě o řidičák. A my nevíme, co s naší dětskou láskou vlastně bez auta bude. Možná teď vytrénuje kosáka Oskara a žížalu Julii, aby jí nosili víno z dvacet metrů vzdálené  večerky nebo do ní dodrndí na elektrokoloběžce jako Královna koloběžka první. Oblečená – neoblečená, nalitá – nenalitá, nabouraná – nenabouraná. Taková Schrodingerova Dáda.

Princezna Xenie ovšem svou opilost odmítá velice zarputile.

„Já jsem žádný alkohol nepila, den předtím jsme pili alkohol u dcery Aničky a to je celé. Bylo to víno. Vůbec se mě na tyhle věci neptejte. Proč jako?

Na této historce je krásně vidět, že Dáda není pohádkovou princeznou jen pro nic za nic, protože jí přímo na místě opakovaně naměřili přes dvě promile.

„Co vám k tomu mám jako říct? Prostě mě naboural pán z Ukrajiny. Já jsem v pořádku, to je jenom levý blatník, nikomu se nic nestalo. A pána si odvezla nějaká policie nebo co.“

Ale kdo ví, možná se odteď aspoň začne víc kamarádit s Darou Rolins, když mají obě koníčky jako je třeba bezohledná jízda. Ale možná je pro vstup do Dařina klubu taky potřeba někoho autem zabít. Čímž nechceme nic naznačovat, ale nevěrný Felix by si možná mohl začít dávat pozor. Ale i tak nehodu své manželky lakonicky okomentoval.

O té nehodě vím. Dáda nadýchala.“

Dobrý den. Bulvár: Paní Dadá Prsatová provedla novoroční přípitek alkoholem ještě před takzvaným Silvestrem. Ťukla si prý s někým Ukrajincem. Děkuji.

Zveřejnil(a) Emanule Motýl dne Čtvrtek 27. prosince 2018

Je nám jasné, že po tomto článku nám napíše opět mnoho nazlobených lidí, kteří si myslí, že jsme na Dádu příliš oškliví. Ale to je nám jedno. Beztak jí bráníte jen proto, že se v ní vidíte. Ale kdo by se v ní neviděl, když má tak krásně lesklý tvářičky, žejo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?