Conor McGregor zaútočil na autobus: Vyhrál to jen těsně

Video included samozřejmě.

Conora McGregora má spoustu lidí rádo, i když je to jen irský zrzoun, co nemá duši, takže on logicky určitě nemá rád vás. Věřte nám. Pokud by vás viděl hořet na silnici, tak vás určitě s leprikónským smíchem překročí, pomočí, nasadí si zelený cylindr se čtyřlístkem a odjede na jednorožci po duze za svým hrncem zlata.

Ačkoliv tento MMA fighter si svým posledním tanečkem v ringu s Mayweatherem vydělal 2, 2 miliardy (!) korun a mohl tedy teoreticky do konce života dělat jenom věci jako nákupy nových jacht, stavění si zbytečných budov z cukrové vaty, které spláchne první déšť nebo rozdávání pozlacených testů na AIDS dětem v Africe a Lindsay Lohan, tak se místo toho rozhodl, že začne očividně šňupat ketamin análem ve velkém jako pán. Protože jinak si jeho poslední extempóre vysvětlit neumíme.

????

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Protože v oktagonu ho vidí fanoušci teď zhruba tak často asi jako Ewu Farnou v posilovně, tak přestal roupama vědět, jak se zabavit. A trochu ho rozčílilo, že se v New Yorku blížil zápas o titul mistra lehké váhy, který donedávna držel ještě on a asi o něj přijde. Fňuk. V místní aréně Barclays Center pak zaútočil na autobus, který převážel konkurenční UFC macha z tiskovky.

A vypadalo to takto hezky:

Nevypadá to moc děsivě co? Až na to, že několik lidí díky střepům v očích skončilo v nemocnici a podle všeho se budou v oktagonu odteď mlátit slepeckýma holemi a házet po sobě budou vyděšené slepecké labradory.

Co z toho pro Conora plyne? Teoreticky ukončení jeho zápasnické kariéry, takže se nejspíš vrátí na svůj pozlacený hrad v Dublinu, kde si bude slzy utírat Turínským plátnem a litovat se přikrytý dekou ušitou z pětitisícovek.

Očividně když máte moc peněz a nudíte se, tak není nejlepším nápadem se jít poprat s autobusem. Protože ten to může i morálně vyhrát. Like a bus.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?