Co říkáte na tahle gigantická prsa? Nikki Valentina Rose má největší prsiska Británie

Nemáme slov. Máme jen velký zmatek v naší sexualitě.

Nikdy jsme si nebyli jisti, že Velká čínská zeď je doopravdy viditelná z vesmíru. Ale poměrně sebevědomě vám můžeme tvrdit, že tato prsa jsou viditelná nejen z našeho orbitu, ale možná i někde z oběžné dráhy Pluta (#proNasJePlutoStalePlaneta #supportpluto).

Profimedia.cz

Modelka Nikki Valentina Rose pochází z Británie a už v 27 letech nosí na hrudníku něco, co svou velikostí připomíná dvě kožnaté velrybí oční bulvy. Jen s tím rozdílem, že na rybí bulvu bychom si možná sáhli asi radši. A opakovaně. Protože tyto nádorovité balónky v nás vzbuzují zhruba tak stejně erotické pocity asi jako pohled na jabloň napadenou plísní. Nebo pohled na Tomáše Topfera v sauně.

Rádi bychom vám k tomu řekli více… třeba jak se to stalo?! Nebo…proč se to stalo? A co to znamená pro budoucnost a kulturu lidstva?!?! Ale pravdou je, že při pohledu z očí do bradavky tohoto gigantu jsme ztratili kontakt se svou slovní zásobou a jen otvíráme pusu naprázdno jak zlatá rybička po mrtvici.

Profimedia.cz

Vy víte, že prsaté články rádi zakončujeme výkřikem „Kozíííí!“, ale toto je jediný případ, kdy to jen tak zašeptáme deprimovaně přes suché rty do ticha, přetáhneme si přes obličej kápi, pustíme si temné mongolské chorály a bodneme se řezačkou na koberce do stehenního svalu, abychom se po spatření těchto prsisek vzpamatovali a dostali se zpět do kontaktu s realitou.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?