Chudinku sexy zrzku Bellu Thorne prý šikanují za její bisexualitu, tak určitě

Ne, nepřestěhovala se do Pakistánu. Tato bakaná věc se jí prý stala v USA.

Není novinkou, že všichni špatně snáší odmítnutí. Vzpomeňme si třeba historicky, co vyváděl Zdeněk Macura, když ho nechtěli pustit na koncert Ivety Bartošové. Nebyl to hezký pohled. Jestli máte to štěstí a nepamatujete si to, tak si ilustračně představte něco jako třetí světovou válku a džihád, co by zahájila Ewa Farná, kdyby jí odmítli dát v akci extra křidélka navíc v KFC.

Bella Thorne (21) je něco jako modelko – zpěvačko – influencerko- herečko – osoba, u které nikdy není jasné, čím se živí, ale hezky se na ní kouká, hodně se o ní píše a na jejím Instagramu občas zahlédnete něco, co nějakému tomu puritánskému algoritmu pro XXX věci uniklo.

View this post on Instagram

No make up?? working on my skin line currently !!

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Nedávno si tato herečka zašla na casting, roli nedostala a měla pocit, že ví proč. Ne. Nemá to nic společného s nedostatkem talentu nebo s tím, že neustále vypadá jako typ holky, co si někde v opilosti zapomíná po městě mobil, peněženku, klíče a anální kolíky. Bella tvrdí, že roli jí nedali proto, že se nedávno přiznala, že je bisexuální.

„V mé herecké kariéře se našlo pár okamžiků, kdy lidé na tu informaci špatně reagovali. Dokonce tu byl i někdo, kdo těsně po mém coming outu zrušil můj casting. Nestalo se mi, že by mi někdo přímo řekl: „Hele, jsi gay, tak ti prostě nedáme práci.“ To jsem nezažila. Ale lidé se kolem mě najednou začali chovat jinak, dívat se na mě jinak a našlapovali kolem mě po špičkách. V této profesi je to velmi okaté.“

View this post on Instagram

Iza pink world I’m just living in it ??

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Jsme si jisti, že značná homofobie ve společnosti stále bohužel existuje a to nejenom v zábavním průmyslu. Je reálná a nebezpečná. Ale nejsme si úúúúplně jisti tím, že by zrovna u filmu, kde i takový Brad Pitt na nějakém koksovém večírku musel nutně skončit s cizími varlaty na čele, aniž by z toho někdo dělal big deal, by opravdu někdo řešil to, že má nějaká po pozornosti toužící holka ráda ženy i muže.

Ale brát jí to nebudeme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?