Chtěli byste chodit s Bellou Thorne? Je singl a prozradila, co od svých partnerů chce

My jdeme do toho.

Bella Thorne se nedávno rozešla se svou přítelkyní Tanou Mongeau a od té doby je tato naše oblíbená herečko/zpěvačko/influencerka opět samotná. Proto přišel čas zhasnout v redakci, zatáhnou žaluzie, nasadit stalkerské fedory na hlavu a začít pracovat na plánu, při kterém ji donutíme stát se naší manželkou. Naši práci nám usnadnila sama tím, když přes své přátele  vypustila do éteru info, co hledá od svého příštího kluka nebo holky. A na nás to prostě zapůsobilo jako rudý hadr. Copak se dá tato příležitost neuchopit?

„Bella teď pořádně sama neví, kdo je. Může klidně zase randit s chlapy, než začne nový vztah.“

Děkujeme, přesně to jsme chtěli slyšet.

„Chce si prostě jen užívat a nepouštět se do ničeho vážného. Neznamená to, že její příští vztah nebude dlouhodobý, ale očividně se nebude chtít brzo vdávat.“

Výborně, stále můžeme sloužit.

„Bella je volnomyšlenkářka a chce sdílet svůj čas se stejně volnomyšlenkářskými lidmi.“

A co znamená volnomyšlenkáři? Jsme volnomyšlenkáři, když jsme vymysleli papuče z chleba a dáváme si místo ponožek igelitové pytlíky? Asi jo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Who wants to be my girlfriend?

Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

„Někoho, s kým bude moc vyrazit na Coachellu a nedělat si s ničím starosti.“

Dle wikipedie by Coachella měla být nějakým hipísáckým hudebním festivalem pro zfetované bohaté hipstery. Přišel čas si koupit flitry, oholit hrudník a dát si piercing do žaludu, abychom zapadli.

„Takový vztah si hledá. Je jí 23 a chce být mladá, bavit se a dělat rozhodnutí až v okamžiku, kdy bude muset. Vážnost nechává jiným lidem, takové hlouposti ji otravují. A to jí dělá tak uvolněnou.“

Nevíme, co dodat ví. Podle nás jsme ideální adepti v žádosti o její vulvu. Jdeme jí poslat velký dort s nápisem send nudes.

Bello, Bello
něco do nás vjelo
možná je to okenou
ale budeš naší ženou
Ach Bello, Bello
Knedlo, vepřo
Zelo

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?