Chronický prasáček Bill Cosby konečně odsouzen za znásilňování

Minimálně za ty svoje svetry by zasloužil doživotí.

Lidé mají různé koníčky. Někdo sbírá karburátory, někdo vyšívá středověké výjevy králíků v brnění na ubrusy, někdo má rád Čmaňu a někdo prostě rád oprcává do všech existujících otvorů spící zfetované holky na svém gauči.

A od dnešního dne se už tímto koníčkem nebude moci nikdo v pořadu AZ kvíz chlubit, když se dostane dotaz na své hobby.

Bill Crosby byl kdysi nazývaný Americkým tatíkem, kvůli své naprosto nevinné a sympatické roli táty od rodiny v Cosby show. Co nikdo dlouhá léta netušil bylo to, že tento americký taťulda svléká po večerech svůj svetr a věnuje se rekreačnímu znásilňování holek.


Dlouho se zkoušel vykrucovat ze všech prasáren co udělal, tvrdil, že holkám do pití nic neházel a že léta již nedosahuje erekce. Dokonce chvíli zkoušel tvrdit, že nikoho zdrogovat nemohl, protože byl slepý (lol). Ale nakonec mu nic nepomohlo.

Soud odsoudil tohoto komika na 3 až 10 let do vězení za znásilnění Andrey Constand. Pokud se vám to zdá sakra málo, tak se nebojte… desítky dalších žen na svůj soud s Cosbym ještě čekají a jak je známo, tak v americké justici se tresty sčítají.

Takže pokud byste si chtěli vsadit krk na to, že konec života tohoto muže bude probíhat na moly prožrané matraci za zvuků vězeňského sexu, tak možná vyhrajete zlatého bludišťáka.

Holt spravedlnost servírovaná za tepla.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?