Chlápek si nechal dát pěstí od Johnnyho Deppa, vydělá tím hodně peněz

„Chceš sto táců? Dej mi dělo!“

Dramatický příběh z natáčení filmu City of Lies, o němž jsme vám už poctivě referovali, má své pokračování. Především se na světlo světa dostaly podrobnější informace, jež incident objasňují. Johnny není jenom opilec a fajter, který sem tam někoho dobije jak kredit, protože má patku načesanou moc doprava. Johnny je hlavně velkorysý opilec a fajter, který vám i pohádkově zaplatí, když ho praštíte. Jen považte, kdo z vás dává tomu týpkovi před diskotékou kilo, aby vám dal facku? Nikdo, tohle dělá jenom Johnny Depp.

Johnny taky nabídl kilo, ale ne to s Karlem IV., co se vlastně jmenoval Václav a byl to jedenáctý český král, ale sto tisíc tvrdých amerických dolarů. Jak už víme z minula, člen filmového štábu za Johnnym došel, že jim za pár minut vyprší povolení na natáčení v lokaci, kde se právě nacházejí, za což si od něho namísto „rozumím, pane, tentokrát tu scénu natočím na výbornou, nedal byste si kaviár?“ vysloužil dvě pěsti do hrudníku, nadávky a cholerický výbuch. Dále na něj Johnny řval, že mu dá sto tisíc dolarů, když mu to vrátí a praští ho do obličeje. Nádhera, že?

Nabídka, která se neodmítá. My bychom si za sto tisíc dolarů uřezali bradavky a nechali se celou noc sexuálně mučit od Šarloty Štikový, klidně, tady jsme. Ale v Americe, v zemi, kde lze vysoudit milionové odškodné za to, že vám na mikrovlnku nenapíšou, že v ní nemůžete sušit zvířata, je nějakých 100k od Deppa jen směšným spropitným. Člen filmového štábu si proto peníze nevzal a Deppa žaluje kvůli zbití. V žalobě zmiňuje především alkoholový opar, který se kolem Deppa vznáší jako aura a taky to, že za svůj vzdor dostal ze štábu padáka. Depp i s režisérem samozřejmě všechno popřeli, vlastně se žádný film ani nikdy nenatáčel, Johnny Depp neexistuje a týpek si to celé vymyslel v klecovém lůžku urologického oddělení, kde se léčí se svými nadměrnými varlaty.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?