Chcete vidět zadek Moniky Štikové v tangách? Fakt? Zbláznili jste se?!

!!!VSTUPUJTE POUZE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!

Pro vás ta hrůza otevřením článku teprve začíná, ovšem řetězec katastrofických událostí a důsledků už dávno proběhl. Stará Štika už si ty tanga oblíkla, už se v nich vyfotila, fotky už hodila na sociální sítě, náš redaktor je už našel, pak se oběsil, pak je našel náš druhý redaktor, fotky stáhl, poblil se, napsal o nich článek, znovu se poblil, článek projel editor, editor dal výpověď, článek vydal šéfredaktor, šéfredaktor se vzrušil, článek je na webu, vy na něj klikáte… a pro vás ta hrůza otevřením článku teprve začíná.

Pojďte si teď s námi projít tím, čím naše redakce těžce prochází už od rána a zřejmě tím úspěšně nikdy neprojde. K následujícím fotografiím, po nichž si budete chtít propláchnout oči ředidlem, se váže i silný příběh, takový, jaký můžeme znát z těch nejslzutvornějších a nejsrdcebolnějších červenoknižních braků paní Rózy Pilčrový:

Moničin sádlosteronový manžel Míša podle dostupných informací exhumoval svou jedinou agilní spermii a splynul v zygotu ve své o 14 let mladší přítelkyni, s níž aktuálně randí. Na to Monča zareagovala gratulačkou a právě těmito fotkami, aby Míšovi dala jasně najevo, o co přišel. Vidíte? Silná epika. To je jako kdybyste uprchli z iráckého zajetí a ISIS vám poslalo fotky uřezaných hlav, abyste věděli, o co jste přišli.

Teď si pohodlně odblinkněte a vizuálně prožijte tu nejtemnější část příběhu.

A ještě jednu motivaci k sebevraždě, prosím.

Možná si říkáte, proč jsme tak arogantně a přehnaně kritičtí. Možná jste stotřicetikilová ohavná hospodyňka, pro kterou ideál krásy znázorňuje i blobfish narvanej ve svetru z Lidlu, a přesně tohle si říkáte.

Pak nám nezbývá než se hluboce zamyslet a sdělit vám smutnou pravdu: váš život je ještě smutnější než život Moniky Štikový. Amen.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?