Chcete vidět Christinu Aguileru politou slizem a orálně uspokojující sklenici mléka?

Nehoda s trvalými následky? Kdepak, umění.

Pokud jste snad z titulku nabyli dojmu, že Christina Aguilera prodělala nějakou vážnou nehodu, při níž si poškodila mozek a teď se v klecovém lůžku pomateně polívá divnými tekutinami a kdovíproč nemůže přestat s lascivním olizováním skleniček s mlíkem, tak vás pochválíme za funkční rozumnou dedukci. A jedním dechem rovnou dodáváme, že nejde o žádnou mentální poruchu, nýbrž o čistokrevné umění! Uf.

Ano, doba pokročila a v jednadvacátém století už zpěvačky dávno nezaujmou prostý lid tím, že by třeba něco zazpívaly. Kdepak. Dneska se musí přisát vagínou k balvanům a rozjebávat baráky, aby si jich někdo všiml. Proto většina komerčních videoklipů z posledních let vypadá jako čirý vizuální psychoteror, místy připomínající až čarodějnictví nebo exorcismus. Christina Aquilera už také dávno točí žumpu à la Miley, a proto jsme vám z jejího nového videoklipu vystřihli ty nejdůležitější umělecké projevy:

Výjev apeluje na obezřetnost před stále věrohodnějšími a nebezpečnějšími fake news. V pravém smyslu říká: „Přestože něco vypadá jako obyčejná sklenice s mlékem, nejdřív ji opatrně ochutnej, může jít o šikovně obarvený metanol“.

Výmluvné orální podobenství nás varuje, že i smrtelná propast do hlubin nicoty může být třpytivá jako nebeská brána.

Zde vidíme alegorickou interpretaci současného stavu společnosti a každého jedince ukotveného v ní.

Umělec naznačuje, že i člověk zalitý marastem nepochopení může najít otvor, kterým vyjádřit své duchovní postoje.

Odhalené a zároveň zcenzurované poprsí je znázorněním konfliktu a současně kompromisu, duchovno jednotlivce nesmí být utlačováno na úkor společenských dogmat, musíme být pevní ve svých zásadách a zároveň svobodní ve svém myšlení.

A pokud by snad někoho zajímala i ta trapná nezajímavá písnička, co hraje v pozadí, tady si můžete pustit celý videoklip:

Ale ta snad nezajímá nikoho.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?