Chcete vidět bradavky Dakoty Fanning, vy pedofilní úchyláci?

My se podívali a nestydíme se. Moc.

Pamatujete si na to rozkošné děťátko z Války světů? Bezzubou cácorku ze Šarlotiny pavučinky? A ačkoliv se na to rozhodně nedíváte – pamatujete si Dakotu Fanning jako tu bloňdatou nezletilou upírku z Twilightu?

Tak pro vás máme šokující zprávy. Toto roztomilé dítě je už docela velké a chodí oblečené tak, až nám z toho vibrují fujary  jak nastartované sekačky na trávu v neděli ráno.

Nedávno si vyšla na procházku s košíčkem a v bílé halence jako nějaká konzervativní amishka, ale někde na myšlenkové cestě k cudnosti se to díkybohu pokazilo. Dakota si nevzala podprsenku a ukázala nám bradavky natolik ztopořené, že jsme si jistí, že je musela mít ještě před chvílí zabořené do nanukáče. Protože při takovém koeficientu trčení hrozí nejen, že jí prorvou triko, ale dokonce i vzteky probodnou nešťastného paparazziho, co jí fotil.

No, není to krása?

Doufáme, že jste svého vnitřního Bohuše Matuše pohledem na tuto bývalou dětskou herečku utišili. Alespoň na chvíli. Nemáte zač.