Charlotte Štiková se nám snaží namluvit, že je hubená

A my tomu začínáme pomalu věřit. Potřebujeme pomoc.

Ještě donedávna Charlotte Štiková (21) přetékala z kalhot tak masivně, že při pohledu na ni člověk instinktivně volal: „Hrnečku dost!“ A i když na sebe ráno navlékla tři prádelní koše stahovacího prádla, tak některé jednotlivé části jejího těla byly pořád tak velké, že by jejich fotky mohly být v soutěžním hádání předmětů v Kufru, kde by si lidé tipovali, zda se na obrázku opravdu dívají na olysalého ledního medvěda nebo se jedná spíše o satelitní snímky Francie z vesmíru.

Jednoho dnes si ale Charlotte řekla, že má dost toho, jak jí v jejích cholesterolem ucpaných tepnách prochází krvinky pomaleji než auta ve špičce v Praze. Musela prostě zhubnout. A bylo jí jedno, že Ifko zapláče, když při tom hubnutí přijde o svou druhou milenku. Jednu Charlottu a druhou libovolnou, co si sám uplácává ve volných chvílích z jejího sádla na zádech. Rozhodla se prostě jednoho dne, že bude hubená. A dala se statečně do toho. Protože věřila tomu, že i v ní se kdesi hluboko skrývá štíhlá dívka. Protože ji snědla.

Nedávno dala na Instagram fotku, kde se její postupné úsilí začalo projevovat. My ji zmerčili a cítili jsme jsme nejednoznačný zájem. Nemůžeme říct, že by nám naše anakondy vyloženě překážely vzrušením ve výhledu, ale nebýt těch děsivých růžových drápů, tak by se možná i naše mamba zachvěla jako země při prvním stupni richterovy škály.

Sice je nám jasné, že ani Charlotte nevěří tomu, že si nevšimneme, že zpod peřiny vykukuje jen 0,05% Charlotty, ale i tak za nás, jako milovníky bujných třepavých tvarů musíme říct, že to začíná být zatraceně dobré.

Sakra. Ono na těch Štikových beztak něco bude. Ale neříkejte to nahlas nebo nám zas někdo zahltí email fotkami Moničina pipidláku, který vypadá jak brána do jiné dimenze střežená zombie kormorány a vysaje nám z těla duši a ze srdce vůli psát.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?